Kompletná starostlivosť o vaše zariadenia

Staráme sa o to aby vaša výroba bola bezproblémová a výkonná. Automatizujeme výrobné procesy, vyrábame zariadenia a prípravky, inovujeme a opravuje stroje, programujeme výrobné linky, staráme sa o bezpečnosť výroby,…  Ak si myslíte, že môžme pomôcť aj vám, ozvite sa nám. 

Automatizácia výroby

Generálne opravy strojov

Bezpečnosť strojov

PC a PLC programovanie zariadení

Návrh a dokumentácia zariadení

Nové možnosti strojov

O nás

Sme strojársko elektrotechnická spoločnosť s viac ako 20 ročnými skúsenosťami.  Vďaka našej práci je výroba našich zákazníkov lacnešia, kvalitnejšia a bezpečnejšia.  Automatizujeme výrobné procesy, chránime zdravie a životy pracovníkov, opravujeme stroje, vyrábame prípravky a zariadenie potrebné pri výrobe. Naša práca pomohla vyrábať lepšie produkty spoločnostiam ako Contitech Continental, Pannasonic, Yanfeng, Adient, Leoni, Bizlink, ZF Sachs…

Kvalita

Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam ponúkame a vyrábame kvalitné a spoľahlivé  zariadenia. Kvalitná práca a spokojnosť našich zákazníkov sú pre nás dôležité hodnoty, na ktorých stojí naša značka. Vďaka tomu sú naši zákazníci spokojní a ich výroba je kvalitná a spoľahlivá.  

Komplexnosť

Pri našich zákazníkoch stojíme počas celej fázy riešenia inovácií ich strojov a výrobných procesov. Nájdeme riešenie, vypracujeme návrh, vyrobíme zariadenie a oživíme ho priamo u zákazníka. Robíme všetko preto, aby sme nášmu zákazníkovi dodali ideálne riešenie. 

Tradícia

Sme hrdá slovenská firma a sme hrdí na poctivú prácu, ktorá vzniká našimi rukami. Máme radosť, keď vidíme ako naše funkčné riešenia pomáhajú rásť ďalším spoločnostiam a zdokonaľovať ich výrobu. Týmto spôsobom sa podieľame na raste celej našej spoločnosti.