Naše projekty

Poďme sa spolu pozrieť na naše riešenia a projekty, ktorými sme v minulosti pomohli našim zákazníkom vyriešiť ich výrobné problémy. Za desaťročia našej existencie na trhu sa na nás obrátilo množstvo firiem, aby sme im pomohli v rôznych oblastiach ich výroby. 

Podpora výroby podnikov

Naša spoločnosť pomáha podnikom zabezpečiť kvalitnú a spoľahlivú výrobu. Hľadáme optimálne riešenia na konkrétne problémy a zavádzame ich priamo do výroby.

Generálne opravy strojov

Generálne opravy strojov

Jednoúčelové stroje, linky, lisy... Všetky stroje potrebujú svoju starostlivosť. Prevencia je základom zdravia. Pri starších zariadeniach je dobré z času na čas urobiť generálku. Čo tým firma získa?

Bezpečnosť strojov

Bezpečná výroba

Pohybujúce sa časti strojov, vysoká teplota, výška,... sú len niektoré z faktorov, ktoré môžu spôsobiť stratu zdravia alebo aj života pracovníkov. My pracujeme na tom, aby sa ľudia nemuseli báť o svoje zdravie na pracovisku.

generálne opravy strojov

Projekty pre Contitech

Contitech je nadnárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou gumokovových dielov. Medzi ich zákazníkov patria firmy ako BMW, Daimler (Mercedes)... My im pomáhame, aby ich výroba dokázali uspokojiť aj najnáročnejších zákazníkov.

automatizácia

Projekty pre Bizlink

Spoločnosť Bizlink sa venuje výrobe káblov. Má vysokú produktivitu. Za týždeň vyrobí tisíce produktov, čo si vyžaduje veľké nároky na ľudí a stroje. PLC systems sa stará o to, aby stroje tento nápor bez problémov zvládli.

Projekty pre rôzne firmy

Vďaka našej spoločnosti mnohé firmy dokázali splniť svoje ciele, zlepšiť výrobu či spraviť ju bezpečnou.  Poďme sa spolu pozrieť na to, ako sme im podali pomocnú ruku.